KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9199507
nr 919 9507
Träsnitt
Oidentifierad konstnär, signerad, 63/100, motivet: 34 x 42
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 oktober 2014
kl 18:36:26
19/10 21:35:51